Carnikavas kauss 2014 rezultāti maršrutā 3 - 80 cm

Konkurence A - bez ierobežojumiem

Jātnieka vārds, uzvārds Grupa Zirga vārds Sporta klubs Laiks Kopā soda punkti Vieta
Marta Brūniņa-Buile A Gotika JSK Mustangs 24,06 0 I
Alise Elksne A Atēna JSK Atēna 24,47 0 II
Madara Hella Šabaka A Laimīgais jsk kleisti 30,03 0 III
Velta Kušķe A Lavanda JSK Mustangs 31 0 IV
Raimonds Ruķeris A Lorete JSK Telfas 32,47 0 V
Elīna Lapiņa A Demetra SIA Jaunlīči Plus 39,98 1 6
Maira Tomaševska A Vīgante SIA Jaunlīči Plus 40,84 1 7
Dace Virsaite A Senta "Erceni" 41,72 1 8
Madara Bojāre A Liberty Ekvi 31,28 4 9
Marina Miņejeva A Dodži Mežezeri 33,62 4 10
Atis Zariņš A Alfa Ekvi 33,75 4 11
Eliza Ozoliņa A Dembo JSK ``Fenikss`` 34,09 4 12
Jeļena Petrova A Atlants Telfas 34,59 4 13
Madara Miglāne A Kavalieris RVA 35,19 4 14
Edīte Vāgnere A Lizetta JSK Zelta Pakavs 29,72 8 15
Edīte Vāgnere A Lūcija JJS"Zelta pakavs" 31,59 8 16
Ieva Dundure A Benito JSK "Potenciāls" 35,65 8 17
Marta Brūniņa-Buile A Spoorzicht's Alexia JSK Mustangs 35,88 8 18
Liana Stefenberga A Skaists Ekvi 63,07 11 19
Eva Ikauniece A Arhimeds SK Drostalas   0 DNF
Aleksandra Panovska A Levila RJSK   0 DNS

Konkurence B - bērni līdz 16 gadiem (ieskaitot)

Jātnieka vārds, uzvārds Grupa Zirga vārds Sporta klubs Laiks Kopā soda punkti Vieta
Darjana Ņesterenko B Alvaress JJS"Zelta pakavs" 27,44 0 I
Luīze Reine Jundze B Fera Vita jsk kleisti 27,84 0 II
Laura Jansone B Domino JSK "Zelta Pakavs" 28,56 0 III
Nadīna Vītoliņa B Amaretto Tīraines staļļi 30,6 0 IV
Darija Jariga B Cemija Agates Sports 35,94 0 V
Anna Ruķere B Lendija JSK Telfas 27,88 4 6
Laura Jansone B Alvaress JSK "Zelta Pakavs" 29,6 4 7
Anna Ščipčinska B Don Graffiti Erceni 38,94 5 8
Kitija Kreišmane B Arālijs - Benedikts JSK ``Fenikss``   0 DNF
Selīna Spūle B Alens Tīraines staļļi   8 DNF

Grupa C - jaunzirgi līdz 5 gadu vecumam

Jātnieka vārds, uzvārds Grupa Zirga vārds Sporta klubs Laiks Kopā soda punkti Vieta
Eva Ikauniece C Wild Lilly SK Drostalas 31,72 0 I
Alise Šteinbera C Crystal Cloud Agates Sports 31,94 0 II
Līva Girgensone-Čačka C Cor Meum JSK Mustangs 37,22 0 III
JAROSLAVS TRUBANOVS C A SPLASH OF CLASS Jsk Princis 38,59 1 IV
Lilija Maļina C Fandors Veti Active 36,9 4 V
Ieva Katrīna Apalupa C Sindarella Rīgas Jātnieku Klubs 40,43 13 6
Edīte Vāgnere C Leldros   36,78 16 7
Aleksandra Panovska C Ester RJSK   0 DNS
Zane Gaiķēna C Alberto JSK Mustangs   0 DNS